Nowości / Spodnie Atlantic Pattern Black

299.00 PLN 329.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L


Dostawa od 9,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Historia spodni Atlantic zaczęła się kilka lat temu w Mali. “To właśnie tam, w Mopti, podczas mojej podróży uszyłam ich prototyp w lokalnym zakładzie krawieckim, myśląc przede wszystkim o wygodzie, która jest niezbędnym towarzyszem każdej podróży” mówi Agata Kurek, założycielka KOKOworld.

Spodnie są wiązane w pasie z przodu i z tyłu, co nie tylko zapewnia maksymalny komfort, ale daje mnóstwo możliwości! Ten pozornie łatwy krój z łatwością dopasowuje się do sylwetki i pozwala modelować długość spodni. Wycięcia, w jakie układają się nogawki podczas ruchu sprawiają, że żaden upał nie straszny!

Dodatkowo, dla jeszcze większej wygody spodnie Atlantic wykonaliśmy z lyocellu, nie bez powodu nazywanego włóknem przyszłości. Powszechnie zwany także jako tencel, lyocell jest jednym najbardziej przyjaznych środowisku materiałów, który dodatkowo dobrze się układa, jest miękki, oddycha.

Biorąc pod uwagę, gdzie powstał pomysł projektu tych spodni, nie może w nim zabraknąć egzotycznego akcentu, który zapewniają ręcznie nałożone, przy użyciu drewnianych pieczęci, wzory.

Spodnie Atlantic dobrze będą się czuły w zestawie z gładkimi górami - dobierz do nich na przykład top z bawełny organicznej. Takiemu towarzystwu wystarczą zaledwie jednokolorowe kolczyki z rybich łusek by sportowa wersja Ciebie była gotowa na elegancką kolację lub wyjście do teatru.

//readMore O właściwościach tenclu!

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Materiał: 100% tencel/ lyocell 180 g/m2 pieczątki na materiale wykonane ręcznie 
Projekt: KOKOworld

Tabela wymiarów:

//carousel Polecane_dla_Ciebie