Spodnie i kombinezony /

Spodnie Boho Botanic

349.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Kulturowa różnorodność jest dla nas inspiracją. Szukając pomysłów na letnie spodnie, nie boimy się sięgać nawet w najdalsze zakątki świata.

Wyprawy po pomysły zaprowadziły nas do Azji. Motywy z buddyjskich mandali sprytnie zamknął w swoich printach Dawid Polony. Mocne wzory połączone z wyciszoną kolorystyką tworzą harmonijną całość, przyciągają spojrzenia, nie dopuszczają przeciętności.Inspiruje nas inność. Lubimy kroje odbiegające od panujących standardów. Czy letnim spodniom może przydarzyć się coś lepszego niż szerokie nogawki i gumka w pasie? To nie tylko luzacka awangarda, to nieopisana przyjemność noszenia BOHO. Komfort chodzenia w nich nie istniałby, gdyby nie wiskoza. To materiał, który przyjemnie chłodzi – lejąca się po ciele tkanina, której dotknięcie za każdym razem sprawia przyjemność. Wiskoza jest naszą perełką na liście wakacyjnych mikrozachwytów. 

Skład: 100% wiskoza, gramatura 130 g/m2 

Pranie i prasowanie: Niech żyje wygoda – pierz w pralce, lecz pamiętaj o ustawieniu delikatnego programu (maks. temperatura: 30 stopni). Bądź eko – nie pierz pojedynczych sztuk, łącz ubrania o podobnych kolorach (wystarczy, że odwrócisz je na lewą stronę). Do prasowania ustaw żelazko na 110 stopni, nie używaj pary, koniecznie prasuj przez szmatkę. Bądź dobra dla swoich ubrań – nie wybielaj ich, nie wrzucaj do suszarki bębnowej, nie czyść chemicznie.


//carousel Spodnie_dla_Ciebie


//carousel Polecane_dla_Ciebie