OUTLET / Spodnie Sorva

_
249.00 PLN 349.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S S/M M/L L/XL


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Mało który element garderoby zamieszał tak w historii i niegdyś budził tyle kontrowersji, co spodnie. Jeszcze na początku XX wieku założenie ich przez kobietę było aktem nie lada odwagi  Podobno jednym z argumentów, który miał przesądzić o spaleniu na stosie Joanny d’Arc, było właśnie noszenie spodni – symbolu buntu i emancypacji. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza że dziś na szczęście może nam grozić jedynie zachwyt przechodniów. 

Dla zwiększenia efektu “wow” przozdobiliśmy kieszenie printem, który przywiozłyśmy z Portugalii. Tak aby pomieściły wszystko co niezbędne, ale i dodawały odwagi i uroku! Dzięki temu nawet podczas bardzo formalnego spotkania, na które możesz do spodni włożyć chanelkę Sorva, duch wakacji będzie z Tobą! Do pracy wypróbuj je do koszuli lub bluzki Minimal i szpilek, które w mig zamienisz na t-shirt i trampki, by ruszyć w miasto!  Słowem, pozwól, żeby zabrały Cię gdziekolwiek chcesz!

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Materiał: 98% bawełna 2% elastan gramatura 195 +-10 g/m2 + print z Portugalii 100% bawełna

Projekt: KOKOworld

Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki//carousel Spodnie_wyglądają_świetnie_w_towarzystwie @2119 @2131 @2070 @1921 @2127 @2073

//carousel Polecane_dla_Ciebie