Desert breeze

Desert breeze

lookbook kolekcji Spring Summer 19 chapter I






jesien-zima 2018 KOKOworld

W KOKOworld lubimy wyzwania, zwłaszcza jeżeli przy ich realizacji możemy nauczyć się czegoś nowego. W tym roku nasza kolekcja Spring Summer 19 Chapter I to nowość nie tylko dla Was, ale też dla nas. 

Po raz pierwszy inspirowaliśmy się klimatem bliskowschodnim, arabską ornamentyką i różnorodnymi kolorami Lewantu. Nic więc dziwnego, że sesja zdjęciowa kolekcji powstała w otoczeniu Pustyni Błędowskiej! Na zdjęciach, których autorem jest Patrycja Polis, staraliśmy się oddać magię naszych nowych projektów - dlatego dołącz do nas i daj się zaczarować!

tunika denil
bagus

Jeżeli jesteście fankami beżu i jego odcieni to w końcu znajdziecie coś dla siebie, kolekcja spodoba się też tym do których przemawiają minimalistyczne, lekko asymetryczne formy.

bluzka simple organic waves



Nie zapominamy oczywiście o ekologicznych materiałach, w tej linii dominują; organiczna bawełna, tencel czy len - z doświadczenia wiemy, że są niezastąpione podczas nadchodzących, ciepłych dni.

Co więcej, niektóre ubrania ozdobione są ręcznie nanoszonymi przez nasz zespół pieczątkami, możemy śmiało powiedzieć że dosłownie przyłożliśmy ręce do powstania tej kolekcji.



Proste formy, za to z mnóstwem ciekawych przeszyć i cięć, to wyznacznik naszej kolekcji, która niejednokrotnie zaskoczy Cię nieoczywistymi detalami.


Cała kolekcja utrzymana jest w unikatowym stylu KOKOworld, zapewnia jednak wiosenny powiew świeżości. Mamy nadzieję, że ubierając nasze wzorzyste i wielokolorowe projekty poczujecie się jak bohaterki Baśni z 1001 nocy!

Foto:

Patrycja Polis

Modelki:

Karolina Siayor-Pietrzak
Natalia Śpiwak

Stylizacje:

Ania Kurpas

Make up:

Gabriela Pyclik

Production:

Jan Kremer