Wild Wood Story


jesien-zima 2018 KOKOworld

Na jesień las przyciąga szczególnie. Niezwykłe barwy liści, kory, traw, dróżek, zapachy rosy i żywicy, grzyby i wszystkie inne skarby leśnego królestwa sprawiają, że nie ma innego miejsca, w którym chętniej byśmy się znaleźli o tej porze roku. 

Nic więc dziwnego, że to właśnie do lasu zawędrowaliśmy w poszukiwaniu inspiracji do nowej, jesiennej kolekcji. Na zdjęciach, których autorem jest Patrycja Polis, staraliśmy się oddać magię lasu i naszych nowych projektów - dlatego dołącz do nas i daj się zaczarować!

tunika denil
bagus

Wild Wood Story to opowieść o odkrywaniu. Wspólnie zapuszczamy się w głąb lasu, aby zawitać do świata, który na co dzień jest niewidoczny dla ludzkiego oka. Wyjątkowa sceneria, którą tworzą soczysta zieleń przemieszana z brązami i rudymi liśćmi, promienie słońca przebijające się tu i ówdzie przez gałęzie, kamieniste dróżki i polany, pozwala dostrzec detale niezauważalne w innych okolicznościach przyrody.

bluzka simple organic wavesW odkrywaniu z pewnością pomogą materiały użyte w kolekcji. Ciepłe, wygodne, a do tego lekkie, wśród nich wiskoza mikromodal, bawełna, a także niezwykła wełna merynosów, sprawią, że spacer w lesie będzie przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej!


Kolory jesieni to oczywiście brązy i zielenie. Ale dla nas to także ceglasty, rudy, szary, bordo i wszelkie odcienie pomiędzy nimi, a nawet… wyjątkowe printy autorstwa Dawida Polonego!Proste formy, za to z mnóstwem ciekawych przeszyć i cięć, to wyznacznik naszej kolekcji, która niejednokrotnie zaskoczy Cię nieoczywistymi detalami.


Na jesień częściej niż zwykle mamy ochotę się otulić i schować, my jednak stawiamy czoła jesiennej chandrze kolorami i uśmiechem, w naszych jesiennych projektach możesz podbijać świat nawet w najbardziej niesprzyjające dni jesieni!

Foto:

Patrycja Polis

Modelki:

Karolina Siayor-Pietrzak
Natalia Śpiwak

Stylizacje:

Ania Kurpas

Make up:

Gabriela Pyclik

Production:

Jan Kremer