Green Friday


KOKOszki, od zawsze zachęcamy Was, byście kupowały to, czego naprawdę potrzebujecie, i co posłuży Wam przez długi czas. Programowo nie bierzemy udziału w Black Friday, bo to "święto zakupów" nie jest zgodne z filozofią naszej marki. Zamiast tego razem z Wami chcemy zrobić coś dobrego. Bo z Waszą pomocą możemy wielkie rzeczy!

W tym roku wspieramy wspaniałe miejsce, jakim jest:

Kuchnia Konfliktu. Współtworzą je uchodźczynie i uchodźcy – między innymi Niso, którą widzicie na zdjęciu. W pandemii Kuchnia musiała zmienić formułę działania, by przetrwać. Z restauracji przekształcili się w bistro i oprócz przysmaków z różnych stron świata sprzedają też maseczki, torby i woreczki, które szyje Niso, uchodźczyni z Tadżykistanu.

Kupując produkty uszyte przez Niso, można ją bezpośrednio wesprzeć. Aktualnie nie ma ona stałego zatrudnienia, więc każdy zakup ma ogromne znaczenie. Niso pilnie potrzebuje jednak nowej maszyny do szycia. 


10% z każdego zamówienia, jakie zrobicie u nas w dniach 27–30.11 przeznaczamy więc na maszynę dla Niso, która zapewni jej i jej rodzinie zarobek.


Istnieje możliwość bezpośredniego wsparcia Kuchni Konfliktu. Wystarczy, że zrobicie przelew na konto fundacji. W tytule przelewu trzeba wpisać “Darowizna”:

Fundacja Konflikt
al. Niepodległości 118/89
02-577 Warszawa
Numer konta:
27 1750 0012 0000 0000 4084 3698

//carousel Nasze_nowości