Light
Summer

Kolekcja letnia KOKOworld jest inspirowana morzem i odzwierciedla szum fal, ich lekkość, ale też nieustannie zmieniający się kształt wody oraz kolory natury. Najnowsza sesja zdjęciowa autorstwa Patrycji Polis, zdolnej fotograf młodego pokolenia, ukazuje pragnienie zatrzymania lata na dłużej.

Długie promienie słońca, kładące się cieniem na kobiecych sukienkach nie mogą trwać wiecznie. Za to kadry tych zdjęć pozwalają nam rozkoszować się letnimi chwilami o wiele dłużej i wydobywają z projektów marki ich największe atuty.

bagus
bagus

Tytuł sesji - Light Summer - nawiązuje do nieskończonej palety barw, jakie zapewnia nam światło letniego słońca. Promienie odbijające się od liści, piasku i wody tworzą absolutnie wyjątkową scenerię, w której nowe projekty KOKOworld nabierają jeszcze większego kolorytu.

bluzka simple organic waves
top savona black

Od chłodnego cienia po złocisto-pomarańczowy zachód słońca, światło wydobywa z nich detale decydujące o wyjątkowości kolekcji. Jednocześnie tytuł wskazuje
na lekkie materiały użyte w kolekcji, które zapewniają niebywały komfort na upalne dni.

Bawełna organiczna, tencel czy włókna bambusa są ponadto przewiewne i przyjazne środowisku.

szorty arbusto
bluzka simple organic birdie
top savona black
top savona black
tunika summer tube lime
bluzka
sukienka portofino black
sukienka portofino black

Letnia kolekcja KOKOworld to nie tylko motywy marynistyczne, czyli granat, biel oraz węzły i fale, ale także inspiracje zaczerpnięte z międzynarodowych flag morskich, ich geometrii i gamy kolorystycznej.Nawet wątek recyklingowy powiązany jest
z tematem głównym kolekcji, ponieważ do produkcji niektórych wzorów użyto materiałów z przetworzonych wtórnie odpadów wyłowionych z morza.
sukienka portofino black


Cała kolekcja utrzymana jest w unikatowym stylu KOKOworld, zapewnia jednak powiew świeżości, potrzebny podczas upalnego lata.
maya
Maya

Foto:

Patrycja Polis

Modelki:

Yanina Balan
Weronika Komenda

Make up:

Klaudia Mendyk Makeup Artist

Production:

Jan Kremer