Wsparcie dla Eduardo

Agata poznała Eduarda 6 lat temu w Kolumbii. To społecznik z duszą artysty – dzięki tworzeniu biżuterii daje pracę matkom samotnie wychowującym dzieci oraz wspiera kobiety osadzone w więzieniu.
Zachwycił nas swoją wrażliwością i tradycyjnym artystycznym rzemiosłem.
Od kilku lat współpracujemy z nim, dystrybuując jego rękodzieło.

Pandemia sprawiła, że Eduardo znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.
W jego miejscowości nie ma turystów, więc Edu nie może sprzedawać biżuterii. Nie może sprzedawać, więc nie może dawać pracy.
On i jego rodzina zostali pozbawieni środków do życia.


Chcemy pomóc Eduardo – naszemu przyjacielowi. 

Chcemy pomóc mądrze – pokazać mu, że to jego rzemiosło jest wartością, która potrafi wyprowadzić
z największych życiowych tarapatów. Organizujemy preorder biżuterii Eduardo. Dochód z jej sprzedaży przekażemy naszemu zaprzyjaźnionemu kolumbijskiemu rękodzielnikowi. 


Pomóż Edu razem z nami – dołącz do akcji i kup niezwykłą, naturalną biżuterię, którą Eduardo stworzy w Kolumbii specjalnie na Twoje zamówienie. Wpłacone pieniądze przekażemy mu od razu, by wesprzeć go finansowo już w tym miesiącu. Na złożenie zamówienia masz czas tylko do 16.07. Czas oczekiwania na biżuterię to miesiąc od tej daty: Eduardo wykona ją, a następnie wyśle do nas
z Kolumbii.

Uwaga! Czas realizacji zamówień biżuterii Edu, może wydłużyć się do 40 dni od daty zakończenia preorderu. Dowiedz się więcej o Eduardo TUTAJ