OUTLET /

Sukienka Natsuki Red

149.00 PLN 249.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S S/M M/L


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 5 - 7 dni

Proste rozwiązania często bywają najtrudniejsze w przygotowaniu.

Tak było z Natsuki – tuniką, której kolejne zmiany, przeszywania i prucia udowodniły nam, że w jej przypadku to MNIEJ znaczy WIĘCEJ.

Prosta w kroju tunika to jeden z kluczowych elementów szafy kapsułowej. Z taką myślą projektowaliśmy Natsuki. Dzięki swojej nieskomplikowanej formie wpisuje się w wiele możliwości stylizacyjnych, a na każdym typie sylwetki prezentuje się bez zarzutu.

Delikatne zdobienia, w które ją wyposażyliśmy, sprawiają, że dobrze wygląda już w surowej wersji. Ciekawie prezentuje się też z biżuterią, zwłaszcza tą wykonaną z naturalnych materiałów. Myśląc o prostocie, nie zapomnieliśmy o produkcji. Kolejny już raz zbudowaliśmy ją na założeniu, że miej znaczy więcej.
Natsuki wykonaliśmy więc z lekkiej i przewiewnej bawełny organicznej. Wstawki uszyliśmy z tekstylnych ścinek z poprzednich kolekcji. Projektant printów Dawid Polony z pewnością ucieszy się, że jego wzory realizują się w wersji zero waste.

Koło to centrum – nie tylko w japońskiej ornamentyce, także w naszym citiZEN! Tworząc Natsuki, chętnie skorzystaliśmy więc z tego motywu. To właśnie koło wprowadza harmonię – kontroluje niepotrzebny chaos, ogranicza bodźce, skupia uwagę, otwiera przestrzeń.

Najlepiej pokazuje, że proste rozwiązania są w modzie, a mniej znaczy więcej.

Materiał: 92% bawełna organiczna , 8 % elastan, gramatura 160 g/m2 + elementy NO WASTE wykonane ze ścinek materiałów powstałych podczas szycia. U nas nic się nie marnuje!

Metoda prania: prać mechanicznie w pralce w 30 st. z podobnymi kolorami, na lewej stronie; prasować w temperaturze 110 st bez pary; prasować przez szmatkę; na lewej stronie; nie bielić; nie suszyć bębnowo; nie prać chemicznie.

//carousel Ubrania_letnie_a_nawet_gorące//carousel Polecane_dla_Ciebie