Sukienki, tuniki, spódnice /

Sukienka Oguni Botanic

399.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Tradycja mówi, że zanim japońskie kimono trafiało do prania, jego kolejne elementy musiały zostać rozdzielone. Fragmenty ubrania zszywano dopiero wówczas, gdy wszystkie były już czyste.

Gdyby więc Oguni przeniosła się w czasie o ładnych parę lat, z pewnością zostałaby potraktowana w ten sam sposób. Wszystko ze względu na jej dwuczęściowy krój. Górę sukienki wycięliśmy na kształt kimona – szerokie rękawy i ostry dekolt wprost nawiązują do japońskich krojów. Płynne przejście pomiędzy tradycją a nowoczesnością to talia sukienki – szeroki pas obi zastąpiliśmy jego współczesną wersją – węższą i regulowaną.

Dół Oguni to już zupełnie nowa japońska historia. Inspirowane buddyjskimi mandalami wzory unoszą się na wirującej wiskozie i dodają projektowi lekkości.

Ciemne tło tkaniny i chłodne kolory wzorów tworzą wysmakowany projekt, który sprawia, że Oguni nadaje się także na nieco bardziej oficjalne wyjścia. Niezależnie jednak od tego, czy zabierzesz ją ze sobą na kawę z przyjaciółką czy spotkanie w pracy – po wyciągnięciu sukienki z prania nie będziesz musiała zszywać jej kolejnych części.

Niech żyje nowoczesność!

Materiał: 100% wiskoza, gramatura 130 g/m2; dodatki 100% len

Metoda prania: prać mechanicznie w pralce – delikatny proces, maksymalna temperatura prania to 30 stopni. Prać z podobnymi kolorami, na lewej stronie; prasować przez szmatkę w temperaturze 110 stopni, bez pary, na lewej stronie; nie bielić nie suszyć bębnowo; nie prać chemicznie.

//carousel Sukienka_nie_jedno_ma_imię

//carousel Polecane_dla_Ciebie