Sukienki, tuniki, spódnice /

Sukienka Portofino Black

329.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S S/M M/L L/XL

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Pewna KOKOszka zakochała się w letnim odpowiedniku Portofino i prosiła nas o wersję z długimi rękawami. Tak się zakochała, że aż uszyliśmy jej (sukienki, nie KOKOszki!) jesienną wersję.

Portofino z pozoru jest zachowawcza, ale nie dajcie się zwieść – pod materiałem sięgającym za kolano skrywa wersję mini. Taki nasz dziewczyński sekret! Dzięki temu, że jest dwuwarstwowa, idealnie skrywa „efekty nocnego podjadania czekolady”.

Uszyliśmy ją z elastycznej i miękkiej wiskozy ECOVERO TM, materiału, który jest o niebo (o lasy!) lepszy od swoich konwencjonalnych odpowiedników. Dlaczego? Ponieważ celuloza na włókna powstaje w szkółkach leśnych prowadzoną metodą zrównoważonych upraw, a proces produkcyjny odbywa się w obiegu zamkniętym – dzięki temu do produkcji potrzeba tylko 50% wody, eliminuje się zanieczyszczenia i szkodliwe substancje.

Materiał: 96% ECOVERO TM wiskoza 4% elastan; 220 g/m2

Pranie i prasowanie: Niech żyje wygoda – pierz w pralce, lecz pamiętaj o ustawieniu delikatnego programu (maks. temperatura: 30 stopni). Bądź eko – nie pierz pojedynczych sztuk, łącz ubrania o podobnych kolorach (wystarczy, że odwrócisz je na lewą stronę). Do prasowania ustaw żelazko na 110 stopni, nie używaj pary, koniecznie prasuj przez szmatkę lub na lewej stronie, bo wiskoza może się wyświecać. Bądź dobra dla swoich ubrań – nie wybielaj ich, nie wrzucaj do suszarki bębnowej, nie czyść chemicznie.

//carousel Elegancja_w_klasycznym_wydaniu elegancka


//carousel Polecane_dla_Ciebie