Zaraz wracamy!

W związku ze zmianą systemu w dniu dzisiejszym mogą występować chwilowe przeryw w działaniu strony i przyjmowaniu zamówień. Za niedogodności przepraszamy.

Sweter i Komin Merino Wool Titicaca

698.00 zł

  • S/M
  • L/XL
Czas dostawy: 2-4 dni

W zestawie cieplej i....taniej! Teraz komin i sweter Merino sprawią podwójną radość!

Wełna merynosów to najdelikatniejsza wełna na świecie, pochodząca od owiec pasących się na zielonych wzgórzach Nowej Zelandii. Zróżnicowany klimat tego rejonu świata sprawił, że w toku ewolucji merynosy wykształciły runo bardzo odporne na zmiany temperatur. To dzięki temu jest bardzo gęste, ale jednocześnie delikatne i cienkie, co wpływa na wyjątkowe właściwości termoizolacyjne. Dodatkowo, ubrania z tej wełny są przewiewne, bakteriostatyczne i nie wymagają częstego prania, co więcej, są w 100% biodegradowalne! To wszystko sprawia, że nie ma lepszego materiału na jesienno-zimowy sweter, którym możecie się otulać w chłodniejsze wieczory, siedząc przy kominku. 

Oprócz materiału ważny jest także wzór, zwłaszcza o tej porze roku kiedy za oknem dominują szaro-bure barwy. Z myślą o tym, zaprojektowaliśmy sweter i komin Merino Titicaca, którego żywe kolory poprawią twój nastrój i przywołają letnie wspomnienia podróży.

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Modelka ma 165 cm wzrostu, na zdjęciu nosi rozmiar S/M

Materiał: 50% wełna z merynosów, 50% akryl 
Projekt: KOKOworld
Wykonanie: Rzgów, Dziewiarnia P. Piotra

//size:

S/M 
długość rękawa:  61 cm
obwód rękawa w bicepsie : 34 cm
szerokość pleców: 40 cm
długość całkowita: 86 cmL/XL
długość rękawa:  65 cm
obwód rękawa w bicepsie : 38 cm
szerokość pleców: 40 cm
długość całkowita: 101 cm

Szykujesz się już na chłody i wichry?

W Twojej szafie nie może zabraknąć ciepłego komina Merino :) Doda etnicznego pazura każdej zimowej stylizacji i uchroni przed chłodem.

Wełna merynosów, z której wykonaliśmy komin,  to najdelikatniejsza wełna na świecie, pochodząca od owiec pasących się na zielonych wzgórzach Nowej Zelandii. Zróżnicowany klimat tego rejonu świata sprawił, że w toku ewolucji merynosy wykształciły runo bardzo odporne na zmiany temperatur. To dzięki temu jest bardzo gęste, ale jednocześnie delikatne i cienkie, co wpływa na wyjątkowe właściwości termoizolacyjne. Dodatkowo, ubrania z tej wełny są przewiewne, bakteriostatyczne i nie wymagają częstego prania, co więcej, są w 100% biodegradowalne! 
Do kompletu brakuje tylko ciepłego swetra Merino Titicaca!

Dzięki domieszce akrylu komin nie gryzie, nie mechaci się i idealnie układa.

Skład: 50% wełna z merynosów  50% akryl 
Projekt: KOKOworld
Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki