Bluzy, swetry /

Sweter Tundra Lagoon

589.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize

Produkt chwilowo niedostępny


Darmowa dostawa, Wysyłka w: 2-4 dni

Sweter Tundra to eko-gwiazda tej kolekcji! Zainspirowani formą jednego z naszych bestsellerowych modeli - zamieniliśmy wełnę na jeans...z recyklingu! I tak powstał w pełni odpowiedzialny sweter.

Globalne ocieplenie, szybko malejące zapasy wody pitnej, zanieczyszczenie środowiska - dobrze wiemy, że przemysł odzieżowy i jego działanie jest jedną z przyczyn tej sytuacji. Dlatego zdecydowaliśmy ster naszej łódki, przechylić jak najbardziej w kierunku ekologicznych tkanin, ponownego wykorzystywania materiałów i odpowiedzialności biznesowej. Recykling to jedna z najbardziej zielonych alternatyw dla produkcji ubrań, która pozwala na ograniczenie zużycia surowców naturalnych i zmniejszenie ilości odpadów. Brzmi dobrze, prawda?

To projekt nie tylko dla fanów odpowiedzialnej mody, lecz także dla tych co kochają wygodne, oversiz’owe formy. Duży kaptur pozwala za to schować się przed światem, kiedy dopadnie nas jesienna chandra.

Materiał: 95% przędza bawełna pozyskana z recyklingowanego jeansu, 5 % inne

Kolor swetra i naturalne przebarwienia przędzy wynikają z użytego surowca i nadają niepowtarzalny charakter. Metka wykonana jest w 100% z odpowiedzialnego materiału washpapa.

Pierz w 30 stopniach w delikatnym detergencie (max. 600 obrotów), nie pierz w mocno obciążonej pralce, nie wybielaj, nie susz w suszarce.

//carousel Polecane_dla_Ciebie