Bye Bye Sale /

Szmizjerka Misawa

299.00 PLN 399.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 5 - 7 dni
Choć stworzona została w promieniach iberyjskiego słońca, to nie leniwa sjesta pasuje do niej najbardziej. Szmizjerka najlepiej prezentuje się w akcji – podczas szybkich wyjść na obiad, niespodziewanych wypadów na miasto czy żywiołowych dyskusji na targu (w kolejce po pomidory i tradycyjne chorizo). A wszystko za sprawą tencelu, z którego została uszyta. Ten materiał aż prosi się, żeby zabierać go w świat. Nie bez powodu jest więc częścią #DENIMolution.

Odkrywanie świata to, oprócz niezapomnianych wrażeń, także odpowiedzialność. Pamiętamy o tym podczas wybierania materiałów do naszych kolekcji. Tworząc szmizjerkę, postawiliśmy więc na lyocell certyfikowany przez austriacką firmę Lenzing (czyli TENCEL®). Drewno na pulpę – bazę przędzy – pochodzi z lasów o zrównoważonej gospodarce. Substancje niezbędne do produkcji, które odzyskuje się aż w 99%, kierowane są do ponownego użycia. Tencel sprytnie zastępuje tradycyjny jeans, jego wytworzenie pochłania też zdecydowanie mniej wody. Mądrze, ekologicznie, odpowiedzialnie.

Zaszaleć postanowiliśmy natomiast, dobierając dodatki. Szmizjerkę wyposażyliśmy w naturalnie barwione, zrobione z orzecha palmowca, guziki corrozo. Listwę, do której są wszyte, stworzyliśmy ze wstawki z indonezyjskiego batiku. Lubimy te kolorowe sekrety.

Wszystkie metki w szmizjerce są bawełniane.


Materiał: 100% Tencel TM lyocell ; gramatura 130 g/m2
Dodatki wykonane ze 100% bawełna Batik indonezyjski DENIMolution for those who care//carousel Polecane_dla_Ciebie