299.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S S/M M/L L/XL


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Zasada jest prosta – jeśli coś jest dobre i się sprawdza, to nie kombinujemy. Zakochałyście się w spodniach Bosfor – rozumiemy, my też. Szukałyście dobrych szortów – znamy to. No to co? Nożyczki, przeszycia i mamy spodenki Ewan – krótszą wersję Bosforów, kultowych KOKOspodni, symbolu DENIMolution.
Asymetrycznie ułożone guziki to nasze łobuzerskie mrugnięcie okiem do tych, którzy na nudę reagują alergią. Model Ewan aż prosi, żeby połączyć go z lnianą koszulą, słomkowym kapeluszem i dri… lemoniadą pitą w cieniu szumiących drzew, koniecznie na leżaku, koniecznie z książką w ręku. A zresztą, nie będziemy się tutaj zasłaniać dyplomacją – te spodnie sprawdzą się wszędzie.
Jest lekko, wakacyjnie, jest też odpowiedzialnie – szorty Ewan uszyliśmy z biodegradowalnego lyocellu certyfikowanego przez austriacką firmę Lenzing (po takiej certyfikacji można go określać jako Tencel ™). Materiał powstał z przetworzonej pulpy drzewnej. Tencel ™ sprytnie zastępuje tradycyjny jeans, a jego wytworzenie pochłania zdecydowanie mniej wody. Substancje niezbędne do produkcji przędzy są odzyskiwane w 99%, a następnie kierowane do ponownego użycia. Co to oznacza? Że ich produkcja nie szkodzi środowisku.

Okulary przeciwsłoneczne – są, krem z filtrem – w torebce, spodenki Ewan – obowiązkowo. Urlopie, nadchodzimy!

Skład
: 65% TENCEL ™ lyocell, 34% bawełna, 1% elastan 155 g/m2

Pranie i prasowanie: Niech żyje wygoda – pierz w pralce, lecz pamiętaj o ustawieniu delikatnego programu (maks. temperatura: 30 stopni). Bądź eko – nie pierz pojedynczych sztuk, łącz ubrania o podobnych kolorach (wystarczy, że odwrócisz je na lewą stronę). Do prasowania ustaw żelazko na 110 stopni, nie używaj pary, koniecznie prasuj przez szmatkę. Bądź dobra dla swoich ciuchów – nie wybielaj ich, nie wrzucaj do suszarki bębnowej, nie czyść chemicznie.


//carousel Spodnie_dla_Ciebie


//carousel Polecane_dla_Ciebie