Bluzki, koszule /

T-shirt męski Kongo White

79.00 PLN 149.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L L/XL

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Klasyczny T-shirt i nieklasyczne indonezyjskie batiki – proszę bardzo! Koszulka z metką KOKOworld w męskim wydaniu? Oto i ona.

Powiedzmy sobie wprost – dobra bluzka z krótkim rękawem może zrobić robotę w (prawie) każdej męskiej stylizacji. Najbardziej podstawowy element garderoby w uniwersalnej BIELI właśnie pojawił się w szafie KOKOworld. Kto jednak jest z nami dłużej, wie, że nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy zgodzili się na nudę. Postanowiliśmy pokombinować przy Kongo. Z kontrastującego batiku uszyliśmy kieszeń oraz zrobiliśmy z niego taśmę wewnątrz koszulki.

Kongo nie mogła powstać z surowca innego niż bawełna organiczna. Stawiamy na materiały, które są przewiewne, przyjemne dla skóry i przyjazne alergikom, ale przede wszystkim wytwarzane bez toksycznych środków. Uprawa bawełny organicznej pochłania aż 91% mniej wody niż uprawa jej konwencjonalnego odpowiednika, w procesie produkcji nie ma toksycznych substancji, a rolnicy zbierający ją uniezależniają się od wielkich koncernów.Kolory? Panowie, wiemy, że nie lubicie kombinować. Podpowiemy: czarny dla łobuzów, biały dla surferów.

//carousel Polecane_dla_Ciebie