Nerki, plecaki, torebki /

Torba Bolsa Jeans for a better world

129.00 PLN
Dostępne kolory:
Kolor:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Pierwszy rzut oka i już widać, że ta torba jest... inna, oryginalna. I faktycznie tak jest - wiem, bo sama ją stworzyłam. Jestem Maruna i w ramach akcji Jeans for a Better World, własnoręcznie przygotowałam właśnie ten produkt.

Ale wróćmy do wyglądu.
Torba jest faktycznie wyjątkowa, bo przygotowana z jeansu. To czego nie widać, to pochodzenie tego materiału. Jeans, którym posłużyłam się przy produkcji, został mi dostarczony przez Was... może nawet przez Ciebie, jeżeli brałaś udział w naszej zbiórce starych jeansów. To właśnie ze starych, znoszonych i nieużywanych spodni, przygotowałam tę torbę.

Nie to jest jednak najważniejsze.
Najcenniejszym elementem tej torby, którego nie widać, ale o którym teraz się dowiesz, jest to, że mając ją, wpływasz na świat młodych uczennic z Cabo Verde. Dokładnie tak. 100% dochodu ze sprzedaży tego produktu trafi na stypendia naukowe, dzięki którym tamtejsze młode dziewczyny, będą mogły zdobyć wiedzę, zawód i same będą mogły stanowić o własnym losie. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na: www.zobaczjakkoko.pl

Jak więc widzisz, to nie jest kolejna torba. To coś zupełnie innego.


A teraz opowiem Ci o tym jak i z czego stworzyłam ten produkt.
Ten oryginalny projekt składa się z wielu elementów: magnes do zapięcia, podszewka, pasek, kieszeń oraz oczywiście recyklingowe jeansy. Do stworzenia torby wykorzystałam kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Każdy model jest unikatowy.


Czytaj więcej o akcji także na naszym bloguJeans for a better world

Wymiary:
Wysokość: 45 cm
Szerokość: 46 cm

Materiał: Każdy model torby jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać kolorem oraz umiejscowieniem kieszeni od zdjęć produktu.

Projekt i wykonanie: MARUNA Gosia Grodzka

//carousel Polecane_dla_Ciebie