Ostatnie sztuki / Tunika Rebel Kawung

249.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 9,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Mamy coś dla prawdziwych buntowniczek! Podczas prac na tuniką starałyśmy się stworzyć coś co mimo klasycznego kroju będzie miało w sobie element szaleństwa. Zaprojektowałyśmy prosty krój tuniki w którym obowiązkowo musiały znaleźć się obszerne kieszenie. Asymetryczne, recyklingowe wstawki powodują pozytywne zamieszanie, takie, jakie lubimy najbardziej! Materiał na nie przybył do nas z odległych zakątków świata, a wraz z najwyższej jakości bawełną tworzą idealną parę :) Nie pozostaje nic innego jak wskoczyć w czerń doprawioną odrobiną buntu!

Sukienkę tę nazwałyśmy Kawung na cześć indonezyjskiego wzoru o tej właśnie nazwie, który przez wieki zarezerwowany był tylko dla sułtana jawajskiego miasta Jogjakarta.

Kawung jest jednym z najstarszych indonezyjskich motywów batikowych i charakteryzują go cztery okrągłe elementy, stylizowane na kwiat palmy. Wzór ten ma wiele symbolicznych znaczeń związanych z jego kształtem właśnie – kwiat palmy reprezentuje bowiem czystość i uczciwość, a jego owoce symbolizują płodność i nadzieję. W aspekcie filozoficznym powiązany jest z uniwersalną energią życia i długowieczność.

Kliknij i dowiedz się więcej jak powstaje Kawung.

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski i Indonezji.

Materiał: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan + wstawki z bawełny 100% autentyczny batik

Projekt: KOKOworld

Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki


Tabela wymiarów:

//carousel Polecane_dla_Ciebie