OUTLET /

Zestaw komin i czapka Kosmos

229.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Bo najważniejsze, to dać komuś trochę ciepła, prawda? Nie stworzymy za Ciebie dobrej atmosfery. Nie upieczemy domowego ciasta. Nie ubierzemy razem z choinki. Przyjemne otulenie przyniesiemy Ci razem z naszym rozgrzewającym zestawem – czapką i kominem Kosmos.

Możemy się rozpisywać na temat właściwości bawełny, ale dobrze wiemy, że najbardziej kochacie ten zestaw za printy. Hipnotyzujące galaktyczne motywy na głębokim, ciemnym tle na długo nie pozwolą oderwać od właścicielki spojrzeń podziwu.

Kominy uszyliśmy z dwóch warstw: ze wzorem i monochromatycznej. Różne projekty w jednym szaliku. Dwie możliwości w jednym prezencie.

Komin i czapkę pakujemy w zdobioną metalową tubę. Można ją wykorzystać jako pojemnik na skarby, sejf na kryzysowe czekoladki albo schowek na noworoczną listę marzeń – cokolwiek, co daje Wam ciepło.

Pranie i prasowanie: pierz w temperaturze 30 stopni, w bardzo delikatnym procesie. Nie susz w suszarce bębnowej. Nie pierz chemicznie. Prasuj w temperaturze 110 stopni, przez szmatkę.


//carousel Nasze_bestsellery

//carousel Polecane_dla_Ciebie