OUTLET /

Zestaw komin Koi i czapka Basic Black

199.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Bo najważniejsze, to dać komuś trochę ciepła, prawda? Nie stworzymy za Ciebie dobrej atmosfery. Nie upieczemy domowego ciasta. Nie ubierzemy razem z choinki. Przyjemne otulenie przyniesiemy Ci razem z naszym rozgrzewającym zestawem – czapką Basic Black i kominem Koi.

Możemy się rozpisywać na temat właściwości bawełny, ale dobrze wiemy, że najbardziej kochacie ten zestaw za printy. Dlatego właśnie komin stworzyliśmy ze wzoru Koi – inspirowane kulturami Dalekiego Wschodu geometryczne wzory umieściliśmy na tle.

Ten print na długo nie pozwoli oderwać od właścicielki spojrzeń podziwu. Kominy uszyliśmy z dwóch warstw: ze wzorem i monochromatycznej. Różne projekty w jednym szaliku. Dwie możliwości w jednym prezencie.

Czarna czapka to klasyk, który będzie z Wami przez lata! Pasuje i do grubych, narciarskich spodni, i do sukienki z narzuconym na nią płaszczem.


Pranie i prasowanie: pierz w temperaturze 30 stopni, w bardzo delikatnym procesie. Nie susz w suszarce bębnowej. Nie pierz chemicznie. Prasuj w temperaturze 110 stopni, przez szmatkę.


//carousel Polecane_dla_Ciebie