Zwykłe-Niezwykłe: joginka Kasia Stryczniewicz

"Działaj. Realizuj swoje pomysły, eksperymentuj i nigdy si nie poddawaj. Moc jest w tobie i masz wszystko czego potrzebujesz" - zachęca joginka Kasia Stryczniewicz. Chyba nie znaleźlibyśmy lepszego cytatu na tak wyjątkowy dzień, jaki mamy dziś. I to nie tylko ze względu na Dzień Kobiet, który obchodzimy. Wraz z Kasią kończymy bowiem nasz cykl wywiadów w ramach serii Zwykłe-Niezwykłe. Ale nic się nie martwcie, Zwykłe-Niezwykłe powrócą, ale w nowej odsłonie. Tymczasem zapraszamy do lektury!

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Kasia: Na co dzień uczę jogi i poświęcam uwagę mojemu babe-firmie KASIA RAW, która zajmuje się olejkami eterycznymi i naturalnym kosmetykami. Kocham wszystko co naturalne i co sprawia, że życie nabiera barw.

KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

Kasia: Joga dodaje mi największego powera, moja codzienna praktyka doładowuje moje baterie. Do tego medytacja, która pozwala mi oczyścić umysł i znaleźć chwilę dla siebie w wirze codziennych spraw. Nakręca mnie pasja tworzenia, uwielbiam widzieć, jak moje pomysły nabierają materii i wchodzą w życie, a przede wszystkim, gdy trafiają do innych. Każdy uśmiech osoby wychodzącej z moich zajęć, każde słowo „dziękuję” jest tym co dodaje mi skrzydeł.

KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła?

Kasia: Oczywiście joga jest ogromną pasją i zawdzięczam to mojej mamie. Razem ćwiczyłyśmy u nas w domu w salonie do kaset Jane Fondy i było to już ponad 15 lat temu! Joga rozwinęła się na wszystkie elementy mojego życia i nauczyła świadomych wyborów. To gdzie jestem, co robię, co znajduje się na moim talerzu i jak spędzam wolny czas ma korzenie w świadomości, którą rozwijam na macie.

KOKOworld: Jak zaczęła się Twoja przygoda z KOKOworld?

Kasia:Uwielbiam KOKOsukienki w szczególności Minimal Organic Black, jest bardzo wygodna, prosta a jednak ma w sobie szyk i elegancję. Must have każdej kobiety to mała czarna a dzięki KOKOworld wiem, że  jest stworzona z bawełny organicznej. Cenię sobie jej uniwersalność i możliwości zabawy z akcesoriami. (śmiech) Również pokochałam tunikę Malachite Tube, z miękkiego i wygodnego materiału. Zarzucam pod nią legginsy i już jestem gotowa do wyjścia. 


KOKOworld: Absolutne no-go w Twojej szafie?

Kasia:NO w mojej szafie to żółć. Choć uwielbiam lato i słońce ten kolor nie pojawia się w mojej garderobie.KOKOworld: Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczyn świata, co byś im powiedziała?

Kasia: Działaj. Realizuj swoje pomysły, eksperymentuj i nigdy się nie poddawaj. Moc jest w tobie i masz wszystko czego potrzebujesz.

Zobacz wszystkie artykuły z naszej serii Zwykłe-Niezwykłe.


W sesji z Kasią wykorzystano: scenerię krakowskiej knajpy Cargo w Dolnych Młynach oraz tunikę Tube Malachite, ciepłą bluzę Gray Wolfbluzkę czarna Be My Valentine Classic.